Autor:

redakcja

Utworzono:

16.03.2022
90+4 - koniec meczu, niespodzianka 90+3 - żółta kartka dla Marcina Krzywickiego 90+2 - trzecia zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Strzesak, na boisku Patryk Nowak 90 - sędzia dolicza 4 minuty 84 - druga zmiana w Noteciance, za Kacpra Mozgawę wchodzi Mateusz Gryglewicz 81 - żółta kartka dla Przemysława Strzesaka 76 - żółta kartka dla Michała Kalitty 68 - Kacper Mozgawa podaje do Norberta Rościszewskiego, który strzela na bramkę, broni Kowalczyk i piłka wychodzi na rzut rożn 67 - żółta kartka dla Michała Szota 66 - zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Dariusz Swojnóg, na boisku Michał Szot 56 - Norbert Rościszewski podaje do Dariusza Swojnóga, ten strzela z dystansu, broni bramkarz Sportisu 53 - Przemysław Swojnóg strzela na bramkę, piłka odbija się obrońcy i mamy rzut rożny dla Notecianki 48 - Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę głową uderza Dreżewski, broni Kowalczyk 46 - początek drugiej połowy, rozpoczyna Sportis 45+3 - przerwa, 1:2 ⚽️GOOOL 45- Mateusz Wiśniewski nie trafia z rzutu karnego, broni Marcin Walczak (druga jedenastka z rzędu obroniona), jednak dobitkaMateusza Zbirankaskuteczna i mamy 1:2 44 - rzut karny dla Sportisu, żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza, który faulował Kalittę 33 - kolejny rzut rożny dla Sportisu 30 - rzut rożny dla Sportisu 30 - Zbiranek z rzutu wolnego nad bramką 29 - rzut wolny dla Sportisu ⚽️GOOOL 24-Norbert Rościszewskiz przewrotki na 0:2 23 - Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym, Wójcik fauluje piłkarza Sportisu i sędzia przerywa grę 22 - rzut rożny dla Notecianki 17 - Przemysław Strzesak podaje do Norberta Rościszewskiego, ten oddaje strzał i piłka trafia w słupek 16 - Norbert Rościszewski oddaje strzał z dystansu, piłka daleko od bramki 15 - Słupecki strzela obok bramki 14 - okazja dla Sportisu, Zbiranek wbiega w pole karne z piłką, jednak piłkę łapie Walczak ⚽️GOOOL 7-Bartłomiej Dreżewskina 0:1 5 - Kacper Mozgawa strzela na bramkę, broni Kowalczyk 1 - od środka rozpoczyna Notecianka SPORTIS: Kowalczyk - Niemyt, Shpilevskii, Wiśniewski, Wróblewski, Zbiranek, Stasikowski, Góra, Nowak, Słupecki, Kalitta. NOTECIANKA: Walczak - Rościszewski, R. Wójcik, M. Swojnóg, Dreżewski, Ł. Gryglewicz, D. Swojnóg, Strzesak, Smaruj, P. Swojnóg, Mozgawa. (12:00) - Tomasz Sułek