Autor:

redakcja

Utworzono:

24.04.2022

90+6. minuta Koniec! Włocłavia wygrała 3:2. Wysoki poziom meczu w Pakości, Notecianka walczyła do końca, mimo że się nie udało to i tak wielkie brawa za postawę.

90+6. minuta druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Gryglewicza, Notecianka kończy w osłabieniu

GOOOL 90+3. minuta Kamil Kuropatwiński na 2:3

90+2. minuta żółta kartka dla Mateusza Gryglewicza (Notecianka)

90. minuta sędzia dolicza minimum 4 minuty

89. minuta Rafał Jankowski strzela minimalnie nad pustą bramką Notecianki

87. minuta rzut rożny dla Włocłavii

83. minuta zmiana we Włocłavii, za Dawida Guzka pojawia się Rafał Jankowski

79. minuta trzecia zmiana w drużynie Włocłavii, boisko opuścił Mateusz Pohlid, na boisku pojawił się Filip Kapela

GOOOL 78. minuta Kamil Kuropatwiński z rzutu wolnego na 2:2

78. minuta żółta kartka dla Mateusza Swojnóga (Notecianka)

75. minuta rzut rożny dla Włocłavii

69. minuta druga zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Łukasz Gryglewicz, w jego miejsce pojawia się Borys Skowroński

GOOOL 69. minuta Kacper Mozgawa z rzutu karnego na 2:1

68. minuta rzut karny dla Notecianki, faulowany Kacper Mozgawa

66. minuta żółta kartka dla Bartłomieja Fetera (Włocłavia)

65. minuta Norbert Rościszewski strzela na bramkę Włocłavii, broni Piotrowski

63. minuta rzut rożny dla Włocłavii

61. minuta rzut wolny dla Włocłavii

58. minuta Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Dawid Szefler przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje rzutu karnego

55. minuta pierwsza zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Swojnóg, na boisku pojawił się Mateusz Gryglewicz

53. minuta Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Piotrowski piąstkuje

52. minuta Norbert Rościszewski strzela obok bramki Włocłavii

51. minuta Przemysław Swojnóg pokonuje bramkarza Włocłavii, sędzia znów odgwizduje spalonego

49. minuta groźna akcja dla drużyny Notecianki, jednak obrońcy wybijają na rzut rożny

47. minuta rzut rożny dla Włocłavii

46. minuta początek drugiej połowy, rozpoczyna Włocłavia

46. minuta w przerwie drużyna Włocłavii dokonała dwóch zmian, boisko opuścili Mariusz Miłek i Adrian Beta, na boisku pojawili się Dawid Guzek i Dawid Zaborowski

45+1. minuta przerwa, 1:1

45+1. minuta Łukasz Gryglewicz strzela z rzutu wolnego obok bramki Włocłavii

45. minuta sędzia dolicza minimum minutę

44. minuta żółta kartka dla Adriana Bety

GOOOL 41. minuta Paweł Behlke strzela na bramkę, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki i mamy 1:1

16:39

23.04.2022

Kopiuj link

39. minuta piłkarze Notecianki strzelają drugą bramkę, jednak sędzia odgwizduje spalonego

38. minuta rzut rożny dla Notecianki

36. minuta rzut rożny dla Włocłavii

33. minuta Dariusz Swojnóg próbował przelobować obrońców Włocłavii jednak nie udało mu się to i goście przejmują piłkę

GOOOOL 31. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje a Norbert Rościszewski głową strzela bramkę na 1:0

31. minuta bardzo ciekawe spotkanie w Pakości

30. minuta Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, jednak zbyt mocno i piłka opuszcza boisko

29. minuta rzut rożny dla Notecianki

26. minuta Kamil Kuropatwiński dośrodkowuje z rzutu wolnego, jeden z zawodników strzela obok bramki

25. minuta rzut wolny dla Włocłavii

23. minuta Bartłomiej Dreżewski dośrodkowuje, Łukasz Gryglewicz mija się z piłką, obrońcy Włocłavii wybijają

19. minuta groźna akcja Włocłavii, Mateusz Swójnóg przerywa i wybija na rzut rożny

18. minuta Dawid Szefler strzela z dystansu, broni Piotrowski, bramkarz Włocłavii

13. minuta Mateusz Pohlid oddaje strzał na bramkę, Marcin Walczak broni i piłka opuszcza boisko, mamy kolejny rzut rożny dla Włocłavii

9. minuta rzut rożny dla Włocłavii

6. minuta rzut rożny dla Włocłavii

3. minuta Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Łukasz Gryglewicz uderza głową, piłka przelatuje obok bramki Włocłavii

2. minuta Przemysław Swójnóg strzela wysoko nad bramką Włocłavii

1. minuta początek meczu, od środka rozpoczyna Notecianka

Składy drużyn

NOTECIANKA: Walczak - Dreżewski, M. Swojnóg, Szefler, Smaruj, Rościszewski, D. Swojnóg, Ł. Gryglewicz, R. Wójcik, Mozgawa, P. Swójnóg.

WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Saienko, Łojewski, Czyżewski, Feter, Wojtylak, Miłek, Behlke, Pohlid, Beta, Kuropatwiński.

Mecz sędziować będzie Dariusz Drozd z Bydgoszczy. Na liniach pomagać mu będą: M. Drozdek i Daniel Mateusiak