Autor:

Michał Arciszewski

Utworzono:

21.10.2019

W sobotnim spotkaniu 11. kolejki IV ligi piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska przegrali na wyjeździe z Pogonią Mogilno 1:5 (1:2). Honorowe trafienie dla izbiczan zdobył w 18 minucie Oleg Tabaka.

Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (2:1).
Bramki:
Wojciechowski (19), Mrówczyński 2 (43, 56), Śliwiński (67), Perliński (77) - Tabaka (18).

W 90 minucie Damian Siek nie wykorzystał rzutu karnego. Paweł Mroziński (Pogoń) wybronił jedenastkę.

Pogoń: Paweł Mroziński - Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski, Antoni Krajnyk (54. Mateusz Przybyszewski), Filip Loks - Jay Jaskólski, Robert Matelski, Piotr Mroziński (46. Filip Śliwiński), Mateusz Nawrocki, Jacek Wojciechowski (77. Krzysztof Szal) - Wiktor Mrówczyński (71. Patryk Perliński).

Kujawianka: Daniel Komorowski - Daniel Wiliński, Mariusz Cichowlas, Michał Rutkowski, Damian Figura - Daniel Kacprzak (46. Łukasz Pietrzak), Michał Miziołek (75. Kamil Trzeciak), Jan Kołodziejski (60. Łukasz Galanciak), Damian Siek, Bartosz Kowalski - Oleg Tabaka (46. Mikołaj Karbowy).

Autor:

redaktor

Utworzono:

12.10.2019

Sędzia główny: Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski).

W 90 minucie Paweł Mroziński (Pogoń) obronił rzut karny wykonywany przez Damiana Sieka.