Autor:

Michał Arciszewski

Utworzono:

30.10.2019

Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w sobotnim spotkaniu 13. kolejki IV ligi pokonali na własnym boisku Noteciankę Pakość 3:0 (1:0).

Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 3:0 (1:0).
Bramki:
Kołodziejski (38), Miziołek (67), Trzeciak (90+2).

Kujawianka: Komorowski - Siek ż, Cichowlas ż, Figura, Wiliński - Galanciak, Kołodziejski, Rutkowski, Wojtczak (46. Pietrzak, 80. Trzeciak), Karbowy ż (65. Miziołek) - Tabaka (85. S. Popieliński).

Pierwszą bramkę w sobotnim spotkaniu zdobył bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego w 38 minucie Jan Kołodziejski. Na drugą bramkę kibice z Izbicy Kujawskiej musieli czekać do 67 minuty. Składną akcję całego zespołu i wyłożeniu piłki przez Łukasza Galanciaka na 10 metr, wykończył Michał Miziołek, który precyzyjnym strzałem pokonał golkipera gości. W doliczonym czasie gry Łukasz Galanciak z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne, a tam Kamil Trzeciak strzałem głową ustalił wynik spotkania.