Autor:

Michał Arciszewski

Utworzono:

28.11.2019

Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonali na własnym boisku Piast Złotniki Kujawskie 4:0 (2:0). Dwie bramki w tym meczu zdobył Jan Kołodziejski, a po jednym trafieniu dołożyli Oleg Tabaka i Łukasz Galanciak.

Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie 4:0 (2:0).
Bramki:
Kołodziejski 2 (27, 30), Tabaka (50), Galanciak (62).

Kujawianka: Komorowski - Siek, Cichowlas, Figura, B. Mielczarek (67. Kacprzak) - Galanciak (72. Trzeciak ż), Rutkowski, Karbowy (66. Wiliński), Kołodziejski (60. Popieliński), Kowalski - Tabaka.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 27 minucie. Łukasz Galanciak dośrodkował z prawej strony boiska do Jana Kołodziejskiego, a ten z kilku metrów otworzył wynik spotkania. Na drugą bramkę kibice z Izbicy Kujawskiej nie musieli długo czekać. Jan Kołodziejski otrzymał piłkę na 14 metrze i bez zastanowienia precyzyjnym strzałem podwyższył wynik na 2:0. Dziesięć minut po wznowieniu gry padła trzecia bramka tego spotkania. Bartosz Kowalski dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, a tam Oleg Tabka strzałem głową podwyższył wynik. W 62 minucie Łukasz Galanciak po akcji całego zespołu ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Kujawianki.