Srebrny certyfikat PZPN!!!

Srebrny certyfikat PZPN!!!

Miło nam poinformować, że szkółka piłkarska naszego klubu otrzymała srebrny certyfikat PZPN.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt PZPN mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie przyznano 694 odznaczenia w całym kraju, z czego w województwie kujawsko-pomorskim tylko 43 (5 złotych, 8 srebrnych i 30 brązowych).

Wniosek o przyznanie srebrnego oznaczenia składaliśmy w zeszłym sezonie, ale proces podnoszący poziom szkolenia w naszym klubie rozpoczął się zdecydowanie wcześniej. Z każdym rokiem podwyższaliśmy sobie poprzeczkę, wyznaczając kolejne cele. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, jednak dziś możemy być wszyscy dumni i zadowoleni, że znaleźliśmy się w tym gronie.

Przy okazji tego wyróżnienia chciałbym bardzo serdecznie podziękować działaczom, trenerom i pracownikom klubu za ogromną pracę wkładaną w codzienne zajęcia, ale przede wszystkim Wam zawodnikom, rodzicom za zaufanie, bo bez Was nasza pasja nie miała by większego sensu.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości