Budowlany KS - Golden Goal Bydgoszcz 2000 2:0 (1:0)
br.Kuba Szugajew 2x (as,Cistowski)
skład: Gibas - Szalla, Cistowski, Dudek, Brążkiewicz, Szugajew, Boniecki, Graczyk, Saganowski, Nalazek - Zabrocki
Na zmiany: Wesołowski M., Ignacik , Grzegorek 2002.

Mecz nie za dobrze się ułożył w pierwszej połowie, szczególnie w pierwszych 15 minutach. Gdyby nie Kacper Gibas mogło być 0:3. Wszyscy oprócz bramkarza brak koncentracji, jeden wielki chaos normalnie dramat. W 20 min. przeprowadzamy akcję lewą stroną, Cistek zagrywa do Kuby i mamy 1:0. Druga połowa to już wielka przewaga gospodarzy którzy zamykają gości na swojej połowie. Z kilku znakomitych sytuacji strzelamy tylko jednego gola autorstwa Kuby. Doskonałych sytuacji nie wykorzystali: Dorian 3x, Karol, Szugi, Zabrocki i kilku jeszcze innych. Trzeba przyznać obiektywnie, że rywal szczególnie w pierwszej połowie zagrał dobre zawody. W drugie odsłonie oprócz jednej sytuacji sam na sam rzadko kiedy przekraczał swoją połowę. Bramkarz gości na wyróżnienie.

Podsumowanie:
W porównaniu do meczu z Gwiazdą za późno wchodzimy w mecz. Koncentracja od początku meczu musi być na 120 % a nie po tym jak rywal dochodzi do trzech klarownych sytuacji bramkowych.