Trampkarze BKS zwyciężyli w lidze !

BKS - Unia Gniewkowo 4:1 (0:1)

bramki: Mikołaj Łojewski 38'54' 2x (asysta Dunisławski), Jakub Cieślak 56' (karny, faulowany wykonawca), Oskar Adametz 65' (asysta Hubert Kaśków) - Unia 27' samobójcza Kacper Suty

skład BKS: KUBACKI - WOJAK, GRZEGOREK, LEWANDOWSKI, WYŻGOWSKI, CIEŚLAK, PASICIEL, KAŚKÓW, LIPKOWSKI, DUNISŁAWSKI - ADAMETZ

Na zmiany wchodzili: KRÓLIKOWSKI, ŁOJEWSKI, GOZIMIRSKI, BARDOŃSKI, KWAŚNIEWSKI, SUTY, TRUCHLEWSKI

45' - Tomasz Grzegorek przestrzelony rzut karny

Początek meczu wyrównany oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych. Gospodarze blisko byli za sprawą akcji Kuby Cieślaka który w sytuacji sam na sam strzelił tuż obok słupka. Następnie z rzutu wolnego Oskar Gozimirski uderzył w poprzeczke. Zespół z Gniewkowa w dwóch sytuacjach również był blisko strzelanie gola. Najpierw strzał napastnika dobrze obronił Szymon Kubacki, następnie rywalowi w ślizgiem piłkę z pod nóg wybił Tomek Grzegorek. W 27 minucie po strzale zawodnika gości Szymon Kubacki sparował piłkę przed siebie, a nadbiegający Kacper pechowo interweniował i umieścił futbolówkę we własnej bramce. Do przerwy przegrywamy 0:1 i tracimy dwóch podstawowych zawodników. Miłosz Lewandowski złamana ręka, Oskar Gozimirski zbity mięsień uda - obaj już nie pojawili się w tym meczu. Od początku drugiej połowy agresywnie rzucamy się na rywala i po rzucie wolnym z ok.25 metrów doprowadzamy do remisu. Strzelcem gola ,,Łojeś''. Pięć minut później powinniśmy wyjść na prowadzenie ale rzut karny przestrzelił kapitan Tomek Grzegorek (faulowany w polu karnym Damian Truchlewski). W dalszym ciągu atakujemy i stwarzamy sobie kolejne sytuacje które na bramkę zamieniają: Mikołaj Łojewski, Kuba Cieślak oraz Oskar Adametz. Wynik nie ważny, najważniejsze są trzy punkty mimo iż mecz fatalnie się dla nas ułożył.

BRAWO CHŁOPAKI - GRATULACJE ZA WALKE DO KOŃCA MECZU !

W następnej kolejce gramy na wyjeździe ze Spartą Brodnica z którą u siebie bardzo wysoko przegraliśmy !