Remis z MUKS CWZS Bydgoszcz II

BKS Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2 (0:1) 2 x 35 min

bramki BKS: Damian Truchlewski (as.Oskar Gozimirski) Oskar Adametz (as. Kuba Cieślak)

skład: Kubacki (35' Królikowski) - Wyżgowski  Wojak, Lewandowski, Nowakowski K.,Kaśków , Gozimirski, Kwaśniewski ,Grzegorek, Cieślak - Adametz

Na zmiany: Szalla P, Dunisławski, Lipkowski, Światkowski, Bardoński, Truchlewski

Brak (choroby, kontuzje): Suty, Mazurkiewicz, Tabisz, Polasik, Pasiciel, Sztrajt, Kośmiński

W sparingu trampkarzy zespół BKS Bydgoszcz 2002/03 zremisował z MUKS CWZS Bydgoszcz II. Początek meczu bardzo słaby dużo niecelnych podań i strat piłki. MUKS wychodzi na prowadzenie po błędzie w linii obrony. W drugiej połowie znacznie lepiej już to wyglądało ale goście wychodzą z kontrą i strzelają drugiego gola z rzutu karnego. BKS przyśpieszył i stworzył sobie kilka bramkowych sytuacji. Przy wyniku 0:2 Oskar Gozimirski w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem MUKS-u. Za chwilę ,,Gozi'' przeprowadza akcję prawą stroną i wrzuca futbolówkę w pole karne. W ,,16'' odnajduję się Damian Truchlewski i z półobrotu strzela bardzo ładnego gola. Wynik ustala Oskar Adametz który wykańcza akcję Kuby Cieślaka i strzela do pustej bramki.

Podsumowanie:

Mecz bardzo słaby,dużo strat i nieporozumień, za dużo akcji indywidualnych. Brak komunikacji spowodował stratę pierwszej bramki. Przed nami bardzo dużo pracy.

Następny mecz sparingowy 12 marzec (niedziela) godz.12:00 z KS ŁOCHOWO ul. Sielska 12.