Z tarczą i na tarczy z Brodnicy !

W sobotę drużyny BKS Bydgoszcz trampkarze oraz młodzicy rywalizowały w rozgrywkach ligi wojewódzkiej w Brodnicy z miejscową Spartą. Trampkarze zagrali fatalnie w pierwszej połowie i stracili aż pięć goli po błędach indywidualnych oraz w kryciu. Druga część gry zdecydowanie lepsza co nie zmienia faktu, że gospodarze byli lepszym zespołem i zasłużenie zwyciężyli. Małym usprawiedliwieniem jest fakt, że na meczu zabrakło kontuzjowanych: Lewandowski, Gozimirski, Tabisz, Szalla.

Natomiast młodzicy pewnie i wysoki pokonali rywala i awansowali na 8 miejsce w tabeli - BRAWO !

Trampkarze Sparta Brodnica - BKS Bydgoszcz 5:2 (5:0) bramki: Jakub Cieślak (as.Maks Świątkowski), Oskar Adametz (as. Świątkowski)

młodzicy Sparta Brodnica - BKS Bydgoszcz 1:7 bramki: