Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
6:1
MAP Opławiec
Spójnia Białe Błota
3:0
Wisełka Solec Kujawski
KP Polonia Bydgoszcz
0:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Spójnia II Białe Błota
5:1
Polonia II Bydgoszcz
Polonia III Bydgoszcz
1:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:3
Wisełka II Solec Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
0:6
BKS II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
10:0
Zdrój OSiR II Ciechocinek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
2:2
Wisełka Solec Kujawski
Spójnia Białe Błota
8:0
MAP Opławiec
Spójnia II Białe Błota
2:2
KP Polonia Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
2:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS Tęcza Bydgoszcz
7:0
Wisełka II Solec Kujawski
Polonia III Bydgoszcz
4:4
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
3:2
Zdrój OSiR II Ciechocinek
BKS II Bydgoszcz
0:6
BKS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
0:4
Spójnia Białe Błota
Wisełka Solec Kujawski
5:0
MAP Opławiec
KP Polonia Bydgoszcz
8:0
Polonia II Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:1
Spójnia II Białe Błota
UKS Tęcza Bydgoszcz
6:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Polonia III Bydgoszcz
8:1
Wisełka II Solec Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
1:10
BKS Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
2:0
Zdrój OSiR II Ciechocinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:0
Polonia III Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
1:5
BKS Bydgoszcz
KS Brzoza
1:3
Spójnia II Białe Błota
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:2
BKS II Bydgoszcz
MAP Opławiec
0:6
KP Polonia Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
2:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSiR II Ciechocinek
0:2
Wisełka Solec Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
11:0
Wisełka II Solec Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
12:2
Polonia II Bydgoszcz
Polonia III Bydgoszcz
2:6
BKS Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
1:2
Spójnia II Białe Błota
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:0
KS Brzoza
Juventus Academy Bydgoszcz
2:1
MAP Opławiec
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:5
KP Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSiR II Ciechocinek
1:0
Wisełka II Solec Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
3:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
2:3
Polonia III Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
3:4
Spójnia Białe Błota
BKS II Bydgoszcz
4:1
KS Brzoza
Spójnia II Białe Błota
0:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
MAP Opławiec
1:6
Jedynka Aleksandrów Kujawski
KP Polonia Bydgoszcz
5:0
Juventus Academy Bydgoszcz
Zdrój OSiR II Ciechocinek
1:4
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Solec Kujawski
10:0
Wisełka II Solec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MAP Opławiec
2:11
Zdrój OSIR Ciechocinek
Polonia III Bydgoszcz
3:2
BKS II Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
4:2
Wisełka Solec Kujawski
KS Brzoza
2:1
Wisełka II Solec Kujawski
Polonia II Bydgoszcz
3:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
5:0
Zdrój OSiR II Ciechocinek
Spójnia Białe Błota
1:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:0
Polonia III Bydgoszcz
MAP Opławiec
0:1
BKS II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
3:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
3:1
KP Polonia Bydgoszcz
KS Brzoza
4:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
5:0
Wisełka II Solec Kujawski
Spójnia II Białe Błota
3:3
Spójnia Białe Błota
Zdrój OSiR II Ciechocinek
3:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój OSIR Ciechocinek
4:2
BKS II Bydgoszcz
MAP Opławiec
1:2
Polonia III Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
2:1
Wisełka Solec Kujawski
KP Polonia Bydgoszcz
1:5
BKS Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
4:4
Juventus Academy Bydgoszcz
KS Brzoza
2:1
Polonia II Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
3:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSiR II Ciechocinek
2:6
Spójnia Białe Błota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości