Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
2:3
KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
0:4
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
4:2
JKS Jarota Jarocin
Unia Janikowo
3:0
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
2:1
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
5:1
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
4:1
Gwardia Koszalin
Chemik Police
0:2
Świt Skolwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:4
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
1:1
Radunia Stężyca
Unia Janikowo
1:1
Chemik Police
KP Starogard Gdański
1:0
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
4:0
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
4:0
Sokół Kleczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
2:1
Górnik Konin
Grom Nowy Staw
3:0
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
0:1
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
0:2
KP Starogard Gdański
Chemik Police
1:0
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
0:0
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:0
Unia Janikowo
JKS Jarota Jarocin
3:3
KKS Kalisz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
0:1
JKS Jarota Jarocin
Górnik Konin
1:1
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
1:1
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
0:1
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
1:2
KKS Kalisz
Mieszko Gniezno
2:1
Grom Nowy Staw
Świt Skolwin
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
1:3
Górnik Konin
Nielba Wągrowiec
1:2
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
5:1
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
2:0
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
6:0
Unia Janikowo
KKS Kalisz
1:0
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
0:0
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Radunia Stężyca
- : -
Chemik Police
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin
- : -
KKS Kalisz
Unia Janikowo
- : -
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
- : -
JKS Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
- : -
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
- : -
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
- : -
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
- : -
Bałtyk Gdynia
Grom Nowy Staw
- : -
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Koszalin
KKS Kalisz
- : -
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
- : -
Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
- : -
Chemik Police
JKS Jarota Jarocin
- : -
Górnik Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
- : -
JKS Jarota Jarocin
Unia Janikowo
- : -
Grom Nowy Staw
Mieszko Gniezno
- : -
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
- : -
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
- : -
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia
- : -
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
- : -
KKS Kalisz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Unia Janikowo
Gwardia Koszalin
- : -
Mieszko Gniezno
KKS Kalisz
- : -
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
- : -
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Bałtyk Gdynia
JKS Jarota Jarocin
- : -
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
- : -
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
- : -
Górnik Konin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin
- : -
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
- : -
JKS Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
- : -
Grom Nowy Staw
Świt Skolwin
- : -
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
- : -
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
- : -
Gwardia Koszalin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
- : -
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw
- : -
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Sokół Kleczew
JKS Jarota Jarocin
- : -
Chemik Police
KKS Kalisz
- : -
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
- : -
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
- : -
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
- : -
Górnik Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
- : -
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
- : -
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
- : -
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
- : -
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Grom Nowy Staw
Pogoń II Szczecin
- : -
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
- : -
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
- : -
Górnik Konin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Chemik Police
Grom Nowy Staw
- : -
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Gwardia Koszalin
- : -
Unia Janikowo
KKS Kalisz
- : -
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
- : -
Świt Skolwin
Nielba Wągrowiec
- : -
Bałtyk Gdynia
JKS Jarota Jarocin
- : -
Radunia Stężyca
Górnik Konin
- : -
Bałtyk Koszalin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
KKS Kalisz
Unia Janikowo
- : -
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
- : -
KP Starogard Gdański
Nielba Wągrowiec
- : -
Grom Nowy Staw
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
JKS Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
- : -
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
- : -
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
- : -
Górnik Konin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
- : -
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
- : -
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Nielba Wągrowiec
Gwardia Koszalin
- : -
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
- : -
Chemik Police
JKS Jarota Jarocin
- : -
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
- : -
Unia Janikowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Gwardia Koszalin
Grom Nowy Staw
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
- : -
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
- : -
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
- : -
JKS Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
- : -
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
- : -
Świt Skolwin
Chemik Police
- : -
Górnik Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
- : -
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
- : -
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
- : -
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
- : -
Unia Janikowo
JKS Jarota Jarocin
- : -
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
- : -
Sokół Kleczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości