Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wzgórze Raciążek
2:4
Lech Dobre
Tęcza Topólka
- : -
Kujawy Kozy
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Piast Bądkowo
Unia Choceń
- : -
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Start Stawki
- : -
Orzeł Służewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
- : -
Unia Choceń
Sadownik Waganiec
- : -
Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy
- : -
Start Stawki
Orzeł Służewo
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
- : -
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
- : -
Tęcza Topólka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bądkowo
- : -
Orzeł Służewo
Wzgórze Raciążek
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Start Stawki
- : -
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
- : -
Lech Dobre
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Kujawy Kozy
Unia Choceń
- : -
Sadownik Waganiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Lubraniec
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lech Dobre
- : -
Start Stawki
Sadownik Waganiec
- : -
Tęcza Topólka
Wzgórze Raciążek
- : -
Unia Choceń
Kujawy Kozy
- : -
Piast Bądkowo
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
- : -
Orzeł Służewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Lech Dobre
Orzeł Służewo
- : -
Kujawy Kozy
Start Stawki
- : -
Sadownik Waganiec
Piast Bądkowo
- : -
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
- : -
Wzgórze Raciążek
Unia Choceń
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Lubraniec
- : -
Orzeł Służewo
Lech Dobre
- : -
Piast Bądkowo
Wzgórze Raciążek
- : -
Start Stawki
Sadownik Waganiec
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Choceń
- : -
Tęcza Topólka
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
- : -
Kujawy Kozy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Wzgórze Raciążek
Start Stawki
- : -
Unia Choceń
Piast Bądkowo
- : -
Sadownik Waganiec
Orzeł Służewo
- : -
Lech Dobre
Kujawy Kozy
- : -
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
- : -
Orzeł Służewo
Lech Dobre
- : -
Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek
- : -
Piast Bądkowo
Tęcza Topólka
- : -
Start Stawki
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
- : -
MGKS Lubraniec
Unia Choceń
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Tęcza Topólka
Start Stawki
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
MGKS Lubraniec
- : -
Lech Dobre
Piast Bądkowo
- : -
Unia Choceń
Orzeł Służewo
- : -
Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy
- : -
Sadownik Waganiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Stawki
- : -
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
- : -
MGKS Lubraniec
Wzgórze Raciążek
- : -
Kujawy Kozy
Tęcza Topólka
- : -
Piast Bądkowo
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
- : -
Lech Dobre
Unia Choceń
- : -
Orzeł Służewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- : -
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
MGKS Lubraniec
- : -
Wzgórze Raciążek
Piast Bądkowo
- : -
Start Stawki
Orzeł Służewo
- : -
Tęcza Topólka
Lech Dobre
- : -
Sadownik Waganiec
Kujawy Kozy
- : -
Unia Choceń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości