Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
0:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Zryw Książki
1:6
Błękitni Podwiesk
Saturn Ostrowite
4:1
LZS Tartak Klamry
Piast Łasin
2:4
LZS Steklin
Sparta Łubianka
2:3
Opatrunki Toruń
Start Toruń
7:1
Ogniwo Zegartowice
Wisła Hacom Pędzewo
2:1
Legia II Chełmża
KP Wisła Grudziądz
7:1
Cyklon II Kończewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Steklin
0:4
Start Toruń
Opatrunki Toruń
2:5
Saturn Ostrowite
Błękitni Podwiesk
5:0
Zryw Wrocki
Ogniwo Zegartowice
1:0
Sparta Łubianka
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Wisła Hacom Pędzewo
KP Wisła Grudziądz
5:2
Zryw Książki
Cyklon II Kończewice
0:2
LZS Tartak Klamry
Legia II Chełmża
5:3
Piast Łasin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
0:1
KP Wisła Grudziądz
Zryw Książki
3:4
Cyklon II Kończewice
Saturn Ostrowite
2:1
Ogniwo Zegartowice
LZS Tartak Klamry
2:4
Opatrunki Toruń
Piast Łasin
0:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Sparta Łubianka
2:3
LZS Steklin
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
Błękitni Podwiesk
Start Toruń
3:0*
Legia II Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
0:0
Start Toruń
Ogniwo Zegartowice
4:3
LZS Tartak Klamry
Cyklon II Kończewice
1:3
Opatrunki Toruń
LZS Steklin
2:4
Saturn Ostrowite
KP Wisła Grudziądz
3:1
Wisła Hacom Pędzewo
Legia II Chełmża
3:2
Sparta Łubianka
Błękitni Podwiesk
4:1
Piast Łasin
Zryw Książki
6:0
Zryw Wrocki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
1:0
Cyklon II Kończewice
Saturn Ostrowite
3:1
Legia II Chełmża
Opatrunki Toruń
2:3
Ogniwo Zegartowice
LZS Tartak Klamry
3:0
LZS Steklin
Piast Łasin
3:4
KP Wisła Grudziądz
Sparta Łubianka
6:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Start Toruń
1:3
Błękitni Podwiesk
Wisła Hacom Pędzewo
3:2
Zryw Książki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
0:2
Wisła Hacom Pędzewo
Zryw Książki
0:2
Piast Łasin
LZS Steklin
2:2
Opatrunki Toruń
Błękitni Podwiesk
4:2
Sparta Łubianka
Kasztelan Papowo Biskupie
2:2
Saturn Ostrowite
KP Wisła Grudziądz
6:1
Start Toruń
Cyklon II Kończewice
1:5
Ogniwo Zegartowice
Legia II Chełmża
8:0
LZS Tartak Klamry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Ostrowite
1:4
Błękitni Podwiesk
Opatrunki Toruń
4:0
Legia II Chełmża
LZS Tartak Klamry
1:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
2:0
Zryw Wrocki
Ogniwo Zegartowice
8:0
LZS Steklin
Sparta Łubianka
1:3
KP Wisła Grudziądz
Start Toruń
9:1
Zryw Książki
Wisła Hacom Pędzewo
4:0
Cyklon II Kończewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
0:1
Sparta Łubianka
Błękitni Podwiesk
1:0
LZS Tartak Klamry
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
Opatrunki Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
2:1
Piast Łasin
KP Wisła Grudziądz
3:3
Saturn Ostrowite
Cyklon II Kończewice
2:4
LZS Steklin
Legia II Chełmża
1:3
Ogniwo Zegartowice
Zryw Wrocki
0:8
Start Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Steklin
0:3
Legia II Chełmża
Saturn Ostrowite
4:3
Zryw Książki
Opatrunki Toruń
0:2
Błękitni Podwiesk
LZS Tartak Klamry
2:2
KP Wisła Grudziądz
Piast Łasin
3:0*
Cyklon II Kończewice
Ogniwo Zegartowice
2:4
Kasztelan Papowo Biskupie
Sparta Łubianka
5:0
Zryw Wrocki
Start Toruń
1:1
Wisła Hacom Pędzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
1:2
Saturn Ostrowite
Zryw Książki
0:4
LZS Tartak Klamry
Błękitni Podwiesk
1:1
Ogniwo Zegartowice
Piast Łasin
2:0
Start Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
4:0
LZS Steklin
Wisła Hacom Pędzewo
4:1
Sparta Łubianka
KP Wisła Grudziądz
1:2
Opatrunki Toruń
Cyklon II Kończewice
0:7
Legia II Chełmża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Steklin
1:3
Błękitni Podwiesk
Saturn Ostrowite
5:1
Wisła Hacom Pędzewo
Opatrunki Toruń
5:1
Zryw Książki
LZS Tartak Klamry
7:2
Zryw Wrocki
Ogniwo Zegartowice
1:2
KP Wisła Grudziądz
Sparta Łubianka
3:0*
Piast Łasin
Start Toruń
3:0*
Cyklon II Kończewice
Legia II Chełmża
4:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
1:0
Opatrunki Toruń
Zryw Książki
2:3
Ogniwo Zegartowice
Błękitni Podwiesk
4:0
Legia II Chełmża
Piast Łasin
0:1
Saturn Ostrowite
Start Toruń
6:2
Sparta Łubianka
Wisła Hacom Pędzewo
1:0
LZS Tartak Klamry
KP Wisła Grudziądz
9:0
LZS Steklin
Cyklon II Kończewice
1:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Steklin
5:3
Zryw Książki
Saturn Ostrowite
1:2
Start Toruń
Opatrunki Toruń
1:3
Wisła Hacom Pędzewo
LZS Tartak Klamry
5:2
Piast Łasin
Ogniwo Zegartowice
4:0
Zryw Wrocki
Sparta Łubianka
7:2
Cyklon II Kończewice
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Błękitni Podwiesk
Legia II Chełmża
0:0
KP Wisła Grudziądz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
1:0
LZS Steklin
Zryw Książki
1:1
Legia II Chełmża
Piast Łasin
1:2
Opatrunki Toruń
Sparta Łubianka
0:3
Saturn Ostrowite
Wisła Hacom Pędzewo
3:0
Ogniwo Zegartowice
KP Wisła Grudziądz
1:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Cyklon II Kończewice
6:2
Błękitni Podwiesk
Start Toruń
6:1
LZS Tartak Klamry
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatrunki Toruń
1:3
Start Toruń
LZS Steklin
0:2
Wisła Hacom Pędzewo
Saturn Ostrowite
4:0
Cyklon II Kończewice
LZS Tartak Klamry
3:2
Sparta Łubianka
Błękitni Podwiesk
1:1
KP Wisła Grudziądz
Ogniwo Zegartowice
1:1
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
2:1
Zryw Książki
Legia II Chełmża
4:0
Zryw Wrocki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
4:0
Opatrunki Toruń
Zryw Wrocki
0:7
Sparta Łubianka
LZS Steklin
0:1
Piast Łasin
Saturn Ostrowite
5:4
Ogniwo Zegartowice
LZS Tartak Klamry
1:2
Cyklon II Kończewice
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
KP Wisła Grudziądz
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
Start Toruń
Legia II Chełmża
4:0
Zryw Książki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
2:4
Piast Łasin
LZS Steklin
4:2
Zryw Książki
Opatrunki Toruń
2:0
Wisła Hacom Pędzewo
LZS Tartak Klamry
1:3
Legia II Chełmża
Błękitni Podwiesk
5:4
Saturn Ostrowite
Start Toruń
3:0*
Kasztelan Papowo Biskupie
KP Wisła Grudziądz
5:0
Ogniwo Zegartowice
Cyklon II Kończewice
1:5
Sparta Łubianka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
0:2
Piast Łasin
LZS Steklin
4:1
Cyklon II Kończewice
Opatrunki Toruń
4:3
Saturn Ostrowite
LZS Tartak Klamry
10:1
Zryw Książki
Ogniwo Zegartowice
0:2
Start Toruń
Sparta Łubianka
10:0
Legia II Chełmża
Kasztelan Papowo Biskupie
3:1
Wisła Hacom Pędzewo
KP Wisła Grudziądz
1:2
Błękitni Podwiesk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
0:0
Zryw Książki
Saturn Ostrowite
1:3
KP Wisła Grudziądz
Opatrunki Toruń
0:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Błękitni Podwiesk
0:2
Start Toruń
Piast Łasin
4:0
Cyklon II Kończewice
Sparta Łubianka
10:2
LZS Tartak Klamry
Wisła Hacom Pędzewo
0:3
Ogniwo Zegartowice
Legia II Chełmża
1:1
LZS Steklin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Steklin
2:2
LZS Tartak Klamry
Piast Łasin
3:0*
Legia II Chełmża
Sparta Łubianka
1:1
Zryw Książki
Start Toruń
17:0
Saturn Ostrowite
Kasztelan Papowo Biskupie
0:2
Ogniwo Zegartowice
KP Wisła Grudziądz
1:0
Opatrunki Toruń
Cyklon II Kończewice
5:3
Zryw Wrocki
Wisła Hacom Pędzewo
1:3
Błękitni Podwiesk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
3:0
Legia II Chełmża
LZS Steklin
1:5
Sparta Łubianka
Saturn Ostrowite
2:3
Wisła Hacom Pędzewo
Błękitni Podwiesk
1:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
0:0
LZS Tartak Klamry
Ogniwo Zegartowice
0:2
Opatrunki Toruń
Start Toruń
1:2
KP Wisła Grudziądz
Cyklon II Kończewice
2:5
Zryw Książki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wrocki
3:1
LZS Tartak Klamry
Zryw Książki
4:2
LZS Steklin
Saturn Ostrowite
2:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
3:3
Sparta Łubianka
Ogniwo Zegartowice
0:3
Błękitni Podwiesk
Start Toruń
6:4
Opatrunki Toruń
KP Wisła Grudziądz
3:0*
Wisła Hacom Pędzewo
Legia II Chełmża
2:2
Cyklon II Kończewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości