Autor:

redakcja

Utworzono:

03.04.2022

90+9. minuta koniec meczu, Notecianka wygrywa w Gniewkowie

GOOOL 90+8. minuta dośrodkowuje Kacper Mozgawa i Kamil Fajkowski strzela samobójczą bramkę i mamy 1:2!

90+8. minuta rzut rożny dla Notecianki

GOOOL 90+7. minuta Przemysław Strzesak w zamieszaniu w polu karnym wyrównuje na 1:1

90+7. minuta kolejny rzut wolny dla Notecianki

90+6. minuta rzut wolny dla Notecianki

90. minuta sędzia dolicza minimum 9 minut

GOOOL 90. minuta Oskar Kryszak z rzutu karnego na 1:0

89. minuta rzut karny dla Unii, żółta kartka dla Mateusza Swojnóga

86. minuta Bartłomiej Dreżewski strzela obok bramki

83. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, Dawid Szefler strzela, obrońcy wybijają i kolejny rzut rożny

83. minuta rzut rożny dla Notecianki

73. minuta druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Filipiaka

68. minuta podwójna zmiana w Noteciance, boisko opuszczają Fabian Sudoł i Mateusz Gryglewicz, na boisku Bartłomiej Dreżewski i Hubert Wójcik

67. minuta rzut wolny dla Notecianki

64. minuta rzut rożny dla Unii

63. minuta żółta kartka dla Przemysława Swojnóga

62. minuta Norbert Rościszewski dośrodkowuje, piłka odbija się od słupka

54. minuta zmiana w Unii, boisko z powodu kontuzji opuszcza bramkarz Hubert Baranowski, w jego miejsce Mateusz Skibiński

48. minuta Norbert Rościszewski strzela z dystansu, broni Baranowski

46. minuta początek drugiej połowy, rozpoczyna Notecianka

45+2. minuta przerwa

45+2. minuta Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Fabian Sudoł uderza głową, świetna obrona Baranowskiego i mamy rzut rożny

45. minuta sędzia dolicza minimum 2 minuty

45+1. minuta żółta kartka dla Kacpra Włodarczyka

45. minuta zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Łukasz Gryglewicz z powodu kontuzji, ma boisku Dariusz Swojnóg

44. minuta Mateusz Gryglewicz strzela wysoko nad bramką

40. minuta żółta kartka dla Dawida Szeflera

36. minuta żółta kartka dla Mateusza Filipiaka

37. minuta żółta kartka dla Przemysława Strzesaka

32. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym Unii, jednak piłkę łapie bramkarz Unii

31. minuta Mateusz Gryglewicz strzela na bramkę Unii, Baranowski wybija na rzut rożny

25. minuta Przemysław Strzesak fauluje Kamila Fajkowskiego, ten wstaje i popycha zawodnika Notecianki za co otrzymuje żółtą kartkę

21. minuta Kacper Mozgawa z rzutu wolnego, piąstkuje bramkarz Unii

21. minuta rzut wolny dla Notecianki, tuż przy linii pola karnego

19. minuta Przemysław Strzesak z wolnego strzela na bramkę Unii, broni Baranowski

14. minuta żółta kartka dla Radosława Wójcika

12. minuta zbyt mocne podanie Norberta Rościszewskiego do Kacpra Mozgawy, piłkę łapie Baranowski

13. minuta świetna okazja Notecianki, dla Kacpra Mozgawy, jednak traci piłkę, która trąci o obrońcę i mamy rzut rożny

9. minuta rzut rożny dla Unii

4. minuta dośrodkowanie z rzutu wolnego wybijają obrońcy Notecianki

4. minuta rzut wolny dla Unii

1. minuta od środka rozpoczyna Unia

Skład Unii Gniewkowo: Baranowski - Majer, Włodarczyk, Kryszak, Kaźmierski, Hałas , Cięgotura, Filipiak, Zboiński, Olach, Fajkowski

Skład Notecianki :Gołębiewski - Sudoł, R. Wójcik, M. Swojnóg, Rościszewski, Szefler, Ł. Gryglewicz, Strzesak, P. Swojnóg, Mozgawa, M. Gryglewicz